Website Builder
Nasza firma działa nieprzerwanie od 2006r., dysponujemy doświadczeniem, które umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferujemy wykonanie prac stolarskich, mebli i dekoracji z drewna pochodzącego z rodzimych gatunków drzew jak i z drewna importowanego. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces - od projektu, przez wybór materiałów do ostatniego etapu czyli realizacji. 
W naszej ofercie znajdują się też inne artykuły z drewna, które powstają dzięki pasji i radości jaką czerpiemy z pracy w tak niesamowitym materiale jakim jest drewno.

Pomysł

tu wszystko się zaczyna...

Wszystko co nas otacza, kiedyś było tylko konceptem. Jeśli masz pomysł i nie jesteś pewien czy tak się da.. to

Projekt

bo każdy milimetr się liczy...

Pomysł staje się projektem, dobrze zrobiony projekt opiera się na odpowiednich parametrach. Skorzystaj z pomocy specjalistów..

Materiały

nie będą przypadkowe...

Drewno z którego zrealizujemy Twój projekt, jest bardzo istotne... musi być dopasowane do jego istoty oraz Twoich wymagań. Jeśli nie jesteś zdecydowany co wybrać...

Realizacja

bo wszyscy kochamy szczęśliwe zakończenia...

Wizualizacja nabiera rzeczywistego kształtu, ten etap jest najbardziej emocjonujący, i dla nas, i dla Ciebie... Nie obiecujemy cudów, bo albo szybko albo dobrze... jeśli się z tym zgadzasz...